WYNIKI MISTRZOSTW EUROPY W ŁUCZNICTWIE TRADYCYJNYM, Golub-Dobrzyń 8-11 sierpnia 2019

 ŁUK NATURALNY – DOROŚLI – MĘŻCZYŹNI  /  NATURAL BOWS – SENIOR – MEN
Miejsce Place Nazwisko
Last name
      Imię
Name
     Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Nawalny Łukasz Polska 2033 228
2 Chudzik Andrzej Polska 1960 220
3 Woźnica Włodzimierz Polska 1962 216
4 Kovács Zsolt Węgry 2423 214
5 Sawicki Zbigniew Polska 1939 209
6 Jorrens Stefan Niemcy 2194 204
7 Pajer Valter Słowacja 1830
8 Rusnák Marek Słowacja 1803
9 Oláh Tibor Węgry 1750
10 Moszczyński Filip Polska 1691
11 Pénzes Zoltán Węgry 1673
12 Raab Stefan Niemcy 1668
13 Florczak Krzysztof Polska Z 1657
14 Radziun Adam Polska Z 1635
15 Krall Miroslav Słowacja 1602
16 Stankiewicz Kazimierz Polska 1574
17 Lindemann Eric Niemcy 1531
18 Klarowicz Adam Polska 1501
19 Čupeľa Filip Słowacja 1421
20 Popek Bogusław Polska 1401
21 Pogrzeba Frank Niemcy 1378
22 Camacho Francisco Portugalia 1365
23 Smolka Artur Polska 1357
24 Wayne Lee USA 1272
25 Stankiewicz Jan Polska 1233
26 Filip David Słowacja 1220
27 Rusnák Jakub Słowacja 1168
28 Ibrahim Bottos Toufik Hiszpania Z 1155
29 Spark Alan Niemcy Z 1125
30 Silva Antonio Portugalia 1112
31 Krzewiński Michał Polska 995
32 Stankiewicz Wiesław Polska 868
33 Stankiewicz Ignacy Polska 828
34 Pačes Juraj Słowacja 674
35 Oliveira João Portugalia 558
36 Stankiewicz Ksawery Polska 544
                         ŁUK NATURALNY – DOROŚLI – KOBIETY  /  NATURAL BOWS – SENIOR – WOMEN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię         Name      Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Rydzińska-Smolka Joanna Polska 1300 169
2 Järve Pilleriin Estonia 1417 158
3 Mandakova Tatiana Słowacja 825 136
4 Sadowska Hanna Polska 1035 133
5 Kołodziej Eliza Polska 1088 130
6 Maliszewska Magdalena Polska 903 89
7 Spark Olga Niemcy Z 519
                         ŁUK NATURALNY – DZIECI – MĘŻCZYŹNI  /  NATURAL BOWS – JUNIOR – MEN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię         Name      Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Stankiewicz Kazimierz Polska 1574 165
                         ŁUK NATURALNY – DZIECI – KOBIETY /  NATURAL BOWS – JUNIOR – WOMAN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię         Name      Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Stankiewicz Dominika Polska 1430 158
2 Głowacka Zofia Polska 1068 151
3 Stankiewicz Maria Polska 706 117
                         ŁUK TRADYCYJNY – DOROŚLI – MĘŻCZYŹNI  /  TRADITIONAL BOWS – SENIOR – MEN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię         Name      Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Łabęcki Jacek Polska 2371 248
2 Pisarkiewicz Karol Polska 2243 231
3 Hunyi Tamás Węgry 2335 230
4 Trynkiewicz Andrzej Polska 2117 229
5 Lanzl Dominik Niemcy 2382 221
6 Sha Na Chiny Z 2125 202
7 Tagirov Hurmat Rosja (Bashkirian) Z 2073
8 Ferenc Fabián Słowacja 2064
9 Fabiś Sebastian Polska Z 2039
10 Püski János Węgry 2015
11 Bajnóczi Ervin Węgry 1976
12 Dudek Bolesław Polska 1965
12 Łągwa Piotr Polska 1965
13 Mezzei Peter Słowacja 1952
14 Milewski Marek Polska 1949
15 Botyánszki Zsolt Węgry 1939
16 Chreścionko Piotr Polska Z 1930
17 Kaczorowski Filip Polska 1919
18 Ziborov Denis Igorovih Ukraina 1911
19 Siudaj Jacek Polska 1907
20 Kosiorek Piotr Polska Z 1902
21 Och Daniel Polska 1900
22 Szymański Paweł Polska 1887
23 Guang Wang Chiny Z 1886
24 Cieśluk Rafał Polska Z 1873
25 Krawczyk Piotr Polska 1843
26 Zvolenszki Richárd Węgry 1813
27 Lis Michał Polska 1810
28 Lulai Galiullin Rosja (Bashkirian) Z 1790
29 Poništ Michal Słowacja 1778
30 Nizaetdinov Rais Rosja (Bashkirian) 1766
31 Lovász Tamás Węgry 1760
32 Kamiński Leszek Polska Z 1757
33 Góralski Sylwester Polska 1748
34 Alekseenko Dmitry Rosja 1737
35 Opauszki Zoltán Węgry 1730
36 Kozik Mariusz Polska 1714
37 Mágus Molnár Mihály Węgry 1691
38 Buława Piotr Polska 1689
39 Miedziński Daniel Polska 1650
40 Iwański Marcin Polska Z 1649
41 Cukierman Janusz Polska Z 1642
42 Żymuła Piotr Polska 1632
43 Peda Marek Polska 1624
44 Strzelewicz Dariusz Polska 1621
45 Anstadt Stephan Niemcy Z 1604
46 Bloch Jacek Polska 1600
47 Jurczak Mariusz Polska 1595
48 Batyrshin Arthur Rosja (Bashkirian) Z 1594
49 Maciejewski Sławomir Polska 1591
50 Szczesny Łukasz Polska Z 1589
51 Lewandowski Piotr Polska 1571
52 Vitáris Csaba Węgry 1563
53 Szczerba Zbigniew Polska 1552
54 Jakubowski Marek Polska Z 1544
54 Komosiński Artur Polska 1544
55 Kazik Mariusz Polska 1533
56 Zuhairi Ahmad Singapur Z 1531
57 Krzemiński Mariusz Polska 1530
58 Bodnar Piotr Polska 1522
59 Bubacz Paweł Polska 1520
60 Stach Mateusz Polska 1512
61 Lange Dariusz Polska 1505
62 Bakas Spyridon Grecja 1503
63 Hańczyk Mariusz Polska 1475
64 Strzelewicz Szymon Polska 1460
65 Krzewiński Jacek Polska 1455
66 Kampa Paweł Polska 1449
67 Rakowicz Andrzej Polska Z 1434
68 Patronik Grzegorz Polska Z 1401
69 Kazik Robert Polska 1362
70 Dudek Dariusz Polska 1358
71 Szlupowicz Artur Polska Z 1356
72 Kara Bogusław Polska 1351
73 Truś Jan Polska Z 1332
74 Fabulya Attila Węgry 1317
75 Racki Dariusz Polska 1314
76 Riebandt Krzysztof Polska Z 1307
77 Barański Piotr Polska 1303
78 Mierzwa Dominik Polska 1299
79 Yi Lin Wang Chiny Z 1284
80 Swoboda Adam Polska Z 1281
81 Rosłoń Maciej Polska 1279
82 Ibrahim Bottos Omar Hiszpania Z 1273
83 Hrynov Volodymyr Ukraina Z 1269
84 Boroński Tadeusz Polska Z 1264
85 Turowski Adam Polska Z 1252
96 Rybka Rafał Polska 1218
87 Ostrowski Piotr Polska Z 1204
88 Sapiński Paweł Polska 1174
89 Prażniewski Łukasz Polska 1169
90 Sierpiński Robert Polska 1152
91 Stefaniak Przemysław Polska 1142
92 Stankiewicz Artur Polska Z 1134
93 Formela Marcel Polska Z 1131
94 Sheng Wu Yang Chiny Z 1113
94 Drężek Grzegorz Polska 1113
95 Drzazga Grzegorz Polska 1092
96 Zięba Paweł Polska Z 1051
97 Głuch Leszek Polska 1044
98 Patkowski Jacek Polska 1031
99 Cun Wu Zhu Chiny Z 997
100 Pavlivskyi Olexandr Ukraina Z 953
101 Szymonowicz Łukasz Polska Z 949
102 Qing Long Hu Chiny Z 936
103 Mikołajczyk Bartosz Polska 915
104 Gyenes Gábor Węgry 882
105 Racki Jakub Polska 816
106 Jarzyński Mariusz Polska 771
 ŁUK TRADYCYJNY – DOROŚLI – KOBIETY  /  TRADITIONAL BOWS – SENIOR – WOMEN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię         Name      Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Płotycia Anna Polska 2177 225
2 Zarzecka Lila Polska 1710 204
3 Strzelewicz Sonia Polska 2034 203
4 Granek Andrea Węgry 1836 194
5 Mezzeiová Monika Słowacja 1974 193
6 Somogyi Rita Węgry 1660 175
7 Zieniewicz Izabela Polska 1605
8 Goike Marzena Polska 1568
9 Kinder Aleksandra Polska 1485
10 Jakubik-Witkowska Marta Polska 1408
11 Chudzik Katarzyna Polska 1406
12 Deniz Irem Turcja Z 1390
13 Kovács Réka Węgry 1384
13 Witaszak Anna Polska 1384
14 Szczesna Małgorzata Polska 1373
15 Suta Marta Polska 1298
16 Swoboda Danuta Polska 1285
17 Kovács Judit Węgry 1283
18 Salleh Nazima Singapur Z 1269
19 Fabisiak Magdalena Polska Z 1252
20 Fojud Paulina Polska 1238
21 Lange Aleksandra Polska 1230
22 Mular Ewa Polska 1227
23 Kara Patrycja Polska 1222
24 Frydrychowicz Dagmara Polska 1162
25 Nowak Justyna Polska 1154
26 Klein Judith Niemcy Z 1124
27 Banasiak Zuzanna Polska 1105
28 Żymuła Sylwia Polska 1079
29 Popa Sára Adriána Węgry 1029
30 Miedzińska Judyta Polska 957
31 Szczukowska Karina Anna Polska 939
32 Pawłowska Agnieszka Polska Z 938
33 Strzelewicz Beata Polska 918
34 Patronik (Bieniek) Wanda Polska Z 906
35 Draganska Rosica Bułgaria 886
36 Biszof-Jakubowska Jowita Polska 882
37 Żymuła Weronika Polska Z 869
38 Stach Monika Polska 861
39 Lipińska Agnieszka Polska Z 794
40 Głuch Lena Polska 790
41 Burda Oliwia Polska 754
42 Och Ewelina Polska 751
43 Antoniadou Eleni Grecja 719
44 Włochowicz Anna Polska 700
45 Drzazga Weronika Polska 648
46 Liepina Inara Łotwa 639
47 Kara Barbara Polska 492
48 Stefaniak Anna Polska 294
                         ŁUK TRADYCYJNY – DZIECI – MĘŻCZYŹNI  /  TRADITIONAL BOWS – JUNIOR – MEN
Miejsce Place      Nazwisko     Last name      Imię      Name       Kraj         Country  Zekier Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Zvolenszki Gergő Węgry 2068 257
2 Jakubowski Kamil Polska Z 1281 204
3 Ahmad Nuh Singapur Z 1376 196
4 Hunyi Magor Levente Węgry 1007 162
5 Ahmad Rumi Singapur Z 1017 139
6 Bloch Witek Polska 811 117
7 Rakowicz Andrzej Polska 748
8 Prażniewski Juliusz Polska 641
                         ŁUK TRADYCYJNY – DZIECI – KOBIETY /  TRADITIONAL BOWS – JUNIOR – WOMAN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię        Name        Kraj          Country Zekier Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Maciejewska Wiktoria Polska 1935 236
2 Drzazga Marianna Polska 322 101
                         ŁUK TRADYCYJNY Z PÓŁKĄ – DOROŚLI – MĘŻCZYŹNI  /  TRADITIONAL BOWS WITH SHELF – SENIOR – MEN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię         Name      Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Bisok Adam Polska 2229 248
2 Trancygier Marek Polska 2520 236
3 Lobo Angelo Portugalia 2395 233
4 Wiertel Bartosz Polska 2121 229
5 Melecis Andris Łotwa 2158 213
6 Walkowski Przemysław Polska 2350 210
7 Makrygiannis Kriton Cypr 2062
8 Kafar Adam Polska 2032
9 Bezusyy Valeriy Ukraina 2012
10 Nowak Paweł Polska 2011
11 Walkowski Mikołaj Polska 2004
12 Sandor Lukas Słowacja 1983
13 Aigars Kaspars Łotwa 1973
14 Łazowski Marek Polska 1959
15 Gyarmati Gábor Węgry 1944
16 Andrzejczak Jerzy Polska 1895
17 Korec Piotr Polska 1889
18 Rogala Maciej Polska 1856
19 Kluska Andrzej Polska 1836
20 Sitek Marian Polska 1811
21 Bērziņš Jānis Łotwa 1793
22 Oleksiuk Daniel Polska 1738
23 Pszonka Piotr Polska 1675
24 Kowal Jan Polska 1635
25 Włochowicz Marcin Polska 1615
26 Lesiński Krzysztof Polska 1611
27 Napruszewski Jan Polska 1530
28 Drzazga Sławomir Polska 1469
29 Jachymek Piotr Polska 1445
30 Balodis Andrejs Łotwa 1433
31 Silva Rui Portugalia 1428
32 Giezek Kacper Polska 1414
33 Trochonowicz Zdzisław Polska 1382
34 Szulc Wojciech Polska 1332
35 Brylak Maciej Polska 1322
36 Zieliński Zbigniew Polska 1315
37 Łągwa Sylwester Polska 1249
38 Stefaniak Maciej Polska 1248
39 Olejarczyk Wojciech Polska 1057
40 Kwaśny Kamil Polska 997
41 Changwoo Lee Korea Płd 686
42 Krawczyk Aleksandra Polska 500
                         ŁUK TRADYCYJNY Z PÓŁKĄ – DOROŚLI – KOBIETY /  TRADITIONAL BOWS WITH SHELF – SENIOR – WOMEN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię         Name      Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Hunyiné Dr.Domokos Emőke Węgry 2476 247
2 Głuch Agnieszka Polska 1841 214
3 Majchrowska Agnieszka Polska 1817 211
4 Krēgere Dace Łotwa 1469 146
5 Melecis Liene Łotwa 1459 145
6 Bērziņa Ineta Łotwa 1383 124
7 Buława Katarzyna Polska Z 1345
8 Bezusa Wioletta Polska 1321
9 Pabian Karolina Polska 1267
10 Piekarczyk Jadwiga Polska 1080
11 Szadkowska Grażyna Polska 1033
12 Walkowska Monika Polska 812
13 Wiśniewska Dorota Polska 958
14 Riebandt Ewelina Polska 943
15 Gromule Ilze Łotwa 895
16 Melecis Annija Łotwa 805
17 Napruszewska Sonia Polska 824
18 Olejarczyk Zofia Polska 529
19 Lewandowska Marzena Polska 479
20 Borońska Anna Polska 411
                         ŁUK TRADYCYJNY Z PÓŁKĄ – DZIECI – MĘŻCZYŹNI  /  TRADITIONAL BOWS WITH SHELF – JUNIOR – MEN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię         Name      Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Pawłowski Jakub Polska 1476 201
2 Kamiński Jakub Polska 1244 174
3 Siudowski Nikodem Polska 1239 181
4 Jakubowski Bartłomiej Polska 927 158
                         ŁUK TRADYCYJNY Z PÓŁKĄ – JUNIOR – KOBIETY /  TRADITIONAL BOWS WITH SHELF – JUNIOR – WOMEN
Miejsce Place      Nazwisko           Last name       Imię         Name      Kraj       Country  Zekier  Zakir Wynik ME Result EC Finał Wynik Final Result
1 Jaworska Maja Polska 1135 185
2 Kamińska Kaja Polska 1101 134

Dodaj komentarz