WYNIKI MISTRZOSTW  POLSKI W ŁUCZNICTWIE TRADYCYJNYM, Golub-Dobrzyń 8-11 sierpnia 2019

 ŁUK NATURALNY – DOROŚLI – MĘŻCZYŹNI
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Chudzik Andrzej 1072
2 Nawalny Łukasz 1052
3 Sawicki Zbigniew 1050
4 Woźnica Włodzimierz 1027
5 Florczak Krzysztof Z 887
6 Moszczyński Filip 863
7 Radziun Adam Z 833
8 Klarowicz Adam 759
9 Popek Bogusław 710
10 Smolka Artur 694
11 Stankiewicz Jan 679
12 Krzewiński Michał 530
13 Stankiewicz Ignacy 479
14 Stankiewicz Wiesław 468
15 Stankiewicz Ksawery 336
 ŁUK NATURALNY – DOROŚLI – KOBIETY
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Rydzińska-Smolka Joanna 700
2 Kołodziej Eliza 556
3 Sadowska Hanna 541
4 Maliszewska Magdalena 484
 ŁUK NATURALNY – DZIECI – MĘŻCZYŹNI
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Stankiewicz Kazimierz 815
 ŁUK NATURALNY – DZIECI – KOBIETY
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Stankiewicz Dominika 762
2 Głowacka Zofia 597
3 Stankiewicz Maria 421
 ŁUK TRADYCYJNY – DOROŚLI – MĘŻCZYŹNI
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Łabęcki Jacek 1204
2 Pisarkiewicz Karol 1183
3 Fabiś Sebastian Z 1091
4 Dudek Bolesław 1077
5 Trynkiewicz Andrzej 1071
6 Kaczorowski Filip 1051
7 Góralski Sylwester 1030
8 Szymański Paweł 1016
9 Milewski Marek 1010
10 Łągwa Piotr 1008
11 Och Daniel 1005
12 Chreścionko Piotr Z 995
12 Siudaj Jacek 995
13 Kosiorek Piotr Z 977
14 Cieśluk Rafał Z 960
15 Krawczyk Piotr 957
16 Buława Piotr 951
17 Lis Michał 949
18 Kozik Mariusz 929
19 Kamiński Leszek Z 922
20 Bloch Jacek 920
21 Maciejewski Sławomir 885
22 Miedziński Daniel 883
23 Iwański Marcin Z 882
24 Żymuła Piotr 869
25 Strzelewicz Dariusz 863
26 Cukierman Janusz Z 862
27 Jakubowski Marek Z 851
28 Peda Marek 850
29 Bodnar Piotr 840
30 Lewandowski Piotr 828
31 Szczerba Zbigniew 824
32 Jurczak Mariusz 822
32 Szczesny Łukasz Z 822
33 Komosiński Artur 820
34 Lange Dariusz 819
35 Krzemiński Mariusz 814
36 Stach Mateusz 798
37 Hańczyk Mariusz 797
38 Kazik Mariusz 786
39 Bubacz Paweł 784
40 Rakowicz Andrzej Z 779
41 Strzelewicz Szymon 771
42 Sierpiński Robert 766
43 Szlupowicz Artur Z 762
44 Kampa Paweł 761
45 Krzewiński Jacek 750
46 Dudek Dariusz 735
47 Kazik Robert 733
48 Kara Bogusław 733
49 Truś Jan Z 730
50 Patronik Grzegorz Z 727
51 Riebandt Krzysztof Z 718
52 Swoboda Adam Z 715
53 Mierzwa Dominik 711
54 Racki Dariusz 693
55 Barański Piotr 679
56 Turowski Adam Z 675
57 Boroński Tadeusz Z 674
58 Rosłoń Maciej 665
58 Prażniewski Łukasz 665
59 Rybka Rafał 656
50 Sapiński Paweł 652
51 Ostrowski Piotr Z 638
52 Formela Marcel Z 626
53 Stankiewicz Artur Z 623
54 Stefaniak Przemysław 613
55 Drężek Grzegorz 579
56 Patkowski Jacek 568
57 Drzazga Grzegorz 560
58 Głuch Leszek 550
59 Jarzyński Mariusz 549
60 Zięba Paweł Z 548
61 Szymonowicz Łukasz Z 513
62 Mikołajczyk Bartosz 468
63 Racki Jakub 447
 ŁUK TRADYCYJNY – DOROŚLI – KOBIETY
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Płotycia Anna 1106
2 Strzelewicz Sonia 1024
3 Zarzecka Lila 916
4 Goike Marzena 834
5 Zieniewicz Izabela 824
6 Szczesna Małgorzata 821
7 Kinder Aleksandra 757
8 Chudzik Katarzyna 742
9 Jakubik-Witkowska Marta 741
10 Witaszak Anna 732
11 Swoboda Danuta 681
12 Frydrychowicz Dagmara 675
13 Suta Marta 673
14 Mular Ewa 672
15 Fojud Paulina 668
16 Kara Patrycja 666
17 Fabisiak Magdalena Z 657
18 Nowak Justyna 648
19 Lange Aleksandra 643
20 Banasiak Zuzanna 592
21 Żymuła Sylwia 559
22 Szczukowska Karina Anna 545
23 Pawłowska Agnieszka Z 544
24 Miedzińska Judyta 513
25 Patronik (Bieniek) Wanda Z 488
26 Włochowicz Anna 484
27 Strzelewicz Beata 480
27 Żymuła Weronika Z 480
28 Głuch Lena 477
29 Stach Monika 450
30 Biszof-Jakubowska Jowita 444
31 Och Ewelina 430
32 Lipińska Agnieszka Z 425
33 Burda Oliwia 423
34 Drzazga Weronika 345
35 Stefaniak Anna 294
36 Kara Barbara 271
 ŁUK TRADYCYJNY – DZIECI – MĘŻCZYŹNI
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Jakubowski Kamil Z 700
2 Bloch Witek 461
3 Rakowicz Andrzej 402
4 Prażniewski Juliusz 364
 ŁUK TRADYCYJNY – DZIECI – KOBIETY
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Maciejewska Wiktoria 992
2 Drzazga Marianna 170
 ŁUK TRADYCYJNY Z PÓŁKĄ – DOROŚLI – MĘŻCZYŹNI
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Trancygier Marek 1317
2 Walkowski Przemysław 1194
3 Bisok Adam 1154
4 Wiertel Bartosz 1114
5 Kafar Adam 1089
6 Łazowski Marek 1061
7 Walkowski Mikołaj 1049
8 Andrzejczak Jerzy 1048
9 Nowak Paweł 1043
10 Rogala Maciej 981
11 Korec Piotr 973
12 Sitek Marian 961
13 Kluska Andrzej 958
14 Pszonka Piotr 929
15 Oleksiuk Daniel 903
16 Kowal Jan 844
17 Włochowicz Marcin 831
17 Drzazga Sławomir 831
18 Lesiński Krzysztof 821
19 Napruszewski Jan 816
20 Trochonowicz Zdzisław 765
21 Jachymek Piotr 761
22 Giezek Kacper 737
23 Łągwa Sylwester 701
24 Szulc Wojciech 698
24 Zieliński Zbigniew 698
25 Brylak Maciej 693
26 Stefaniak Maciej 647
27 Olejarczyk Wojciech 583
28 Kwaśny Kamil 557
29 Krawczyk Aleksandra 285
ŁUK TRADYCYJNY Z PÓŁKĄ – DOROŚLI – KOBIETY
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Głuch Agnieszka 958
2 Majchrowska Agnieszka 941
3 Bezusa Wioletta 705
4 Buława Katarzyna Z 692
5 Pabian Karolina 667
6 Piekarczyk Jadwiga 556
7 Szadkowska Grażyna 547
8 Walkowska Monika 542
9 Wiśniewska Dorota 530
10 Riebandt Ewelina 488
11 Napruszewska Sonia 428
12 Olejarczyk Zofia 312
13 Lewandowska Marzena 246
14 Borońska Anna 226
ŁUK TRADYCYJNY Z PÓŁKĄ – DZIECI – MĘŻCZYŹNI
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Pawłowski Jakub 777
2 Kamiński Jakub 708
3 Siudowski Nikodem 641
4 Jakubowski Bartłomiej 503
ŁUK TRADYCYJNY Z PÓŁKĄ – JUNIOR – KOBIETY
Miejsce Place     Nazwisko          Last name       Imię       Name  Zekier Zakir Wynik MP  Result PC
1 Jaworska Maja 606
2 Kamińska Kaja 592

Dodaj komentarz