Media Społecznościowe

© Copyright 2019. Piksel - pracownia reklamy. All rights reserved.

W kilku słowach o tym co robimy

Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Tradycyjnego powstało 11 maja 2011 roku z inicjatywy grupy zapalonych łuczników, których przekonał do wspólnego działania Piotr Gonet, po powrocie z długiej podróży poślubnej z Anią Szadkowską po więcej

Polskie Stowarzyszenie
Łucznictwa Tradycyjnego

ul Baśniowa 19 • 05-850 Ożarów Mazowiecki

NIP: 521-361-24-22

Pekao S.A. nr konta: 35124034191111001041776705

Dane Stowarzyszenia

e-mail: pslt@wp.pl

Trzecia runda turnieju już za nami. Prezentujemy wyniki :) 

 

ŁUK TRADYCYJNY

Miejsce Imię Nazwisko Miejsce strzelania Wynik
1 Karol Pisarkiewicz Gdańsk 1012
2 Andrzej Chudzik Mielec 956
3 Sebastian Fabiś Czarna Woda 948
3 Szymon Szymański Elbląg 948
5 Piotr Krawczyk Stradomia Wierzchnia 936
6 WOJCIECH TABOR WOLA MICHOWA 932
7 Valeriy Bezusyy Wolbromek 919
8 Piotr Żymuła Dębica 907
9 Anna Płotycia Stradomia Wierzchnia 894
10 Katarzyna Chudzik Mielec 890
11 Seweryn Łobaza Dębica 886
12 Radosław Grądziel Stradomia Wierzchnia 873
13 Marek Milewski Radogoszcz 871
14 Jerzy Andrzejczak Stradomia Wierzchnia 860
15 Jarosław Zaręba Szczytno 844
16 Piotr Korec Warszawa 838
17 Mariusz Jurczak Szczytno 812
18 Mateusz Stach Sanok 756
19 Daniel Turko Wolbromek 754
20 DARIUSZ PSIUK RYPIN 751
21 Paweł Kropiowski Tarnów 747
22 Lila Zarzecka Olsztyn 735
23 Mariusz Kazik Częstochowa 733
24 Jacek Krzewiński Suchacz 722
25 Piotr Nowicki Suchacz 714
26 Sylwia Żymuła Dębica 693
27 Daniel Och Sanok 688
28 Slawomir Maciejewski Szczytno 680
29 Jerzy Dumański Stradomia Wierzchnia 672
30 Krzysztof Widerski Stradomia Wierzchnia 664
31 Szymon Mączkowski Olsztyn 661
32 Sebastian Mietełka Warszawa 658
33 Denis Konkin Wolbromek 638
34 Paweł Krok Gdańsk 637
35 Pawe Szura Tarnów 631
36 Mariusz Krzemiński Stradomia Wierzchnia 618
37 Emilia Maciejewska Szczytno 615
38 Jerzy Leśniewki Radogoszcz 597
39 Wioletta Bezusa Wolbromek 588
40 Paweł Walaszek Sanok 555
41 Jacek Rumin Częstochowa 541
42 Miłosz Kropiowski Tarnów 527
43 Barbara Milewska Radogoszcz 521
44 Izabela Klawińska Toruń 486
45 Katarzyna Bujniak Stradomia Wierzchnia 478
46 Karolina Okuniewicz Gdańsk 456
47 Wiktoria Maciejewska Szczytno 435
48 Grzegorz Jacek Pawłowski Olsztyn 395
49 Maria Sawicka Radogoszcz 342
50 Dariusz Czarczyk Częstochowa 277
51 Ewelina Och Sanok 224
52 Agnieszka Jaworska Stradomia Wierzchnia 194
53 Grzegorz Sulkowski Wolbromek 137
54 Sara Karina Rykała Częstochowa 124

 

 

ŁUK NATURALNY

Miejsce Imię Nazwisko Miejsce strzelania Wynik
1 Zbigniew Sawicki Radogoszcz 936
2 Adam Dłużyński Boruja Koscielna 921
3 Adam Casthor Wierzbicki Parczew 825
4 Krzysztof Doliński Radogoszcz 809
5 Witold Sitkowski Stradomia Wierzchnia 536

 

 

ZEKIER

Miejsce Imię Nazwisko Miejsce strzelania Wynik
1 Leszek Kamiński Rypin 811
2 Krzytsztof Florczak Sanok 796
3 Piotr Francuz Olsztyn 738
4 Piotr Chreścionko Rypin 728
5 Mariusz Hańczyk Rypin 705
6 Grzegorz Patronik Sanok 703
7 Tomasz Borowik Sanok 604
8 Magda Fabisiak Warszawa 565
9 Wanda Patronik Sanok 547
10 Adam Sikora Stradomia Wierzchnia 496
11 Witold Kowaliszyn Wolbromek 375
12 Mirosław Gerc Stradomia Wierzchnia 374
13 Monika Stach Sanok 208

 

 

ŁUK Z PÓŁKĄ

Miejsce Imię Nazwisko Miejsce strzelania Wynik
1 Marek Lary Stradomia Wierzchnia 1003
2 Grzegorz Gabruś Wolbromek 967
3 Robert Adamczyk Dębica 875
4 Zbigniew Szychulski Olsztyn 859
5 Maciej Łakomy Stradomia Wierzchnia 838
6 Jan Napruszewski Stradomia Wierzchnia 819
7 Eliza Fabiś Czarna Woda 817
8 Daniel Oleksiuk Bednarzówka 811
9 Paweł Kampa WARSZAWA 795
10 Łukasz "Płaza DRAGON Stradomia Wierzchnia 705
11 Basia Wiertel Toruń 676
12 MARTA WYSOCKA WOLA MICHOWA 661
13 Ewa Kropiowska Tarnów 624
14 Wiesława Napruszewska Stradomia Wierzchnia 608
15 Maciej Brylak Stradomia Wierzchnia 583
16 Emilia Mietełka Warszawa 579
17 Aleksandra Łakoma Stradomia Wierzchnia 570
18 Andrzej Rezler Częstochowa 565
19 Maciej Fryze Stradomia Wierzchnia 563
20 Ewa Mular Stradomia Wierzchnia 528
21 Zdzisław Trochonowicz Bednarzówka 518
22 Tomasz Rogacz Stradomia Wierzchnia 506
23 Wojciech Wójciuk Bednarzówka 429
24 Dawid Łapaj Częstochowa 306
25 Agnieszka Najman Częstochowa 230
26 Joanna Szepielak Stradomia Wierzchnia 65

 

 

JUNIOR

Miejsce Imię Nazwisko Miejsce strzelania Wynik
1 MIKOŁAJ HAŃCZYK RYPIN 859
2 Zuzanna Napruszewska Stradomia Wierzchnia 536
3 Weronika Maciejewska Szczytno 514
4 Mateusz Matkowski Wolbromek 336
5 Kornelia Gattner Stradomia Wierzchnia 144
6 Bartek Rezler Częstochowa 79

 

 

WYNIKI - III RUNDY TURNIEJU KORESPONDENCYJNEGO PSŁT 2021-2

31 marca 2021

WYNIKI - III RUNDY TURNIEJU KORESPONDENCYJNEGO PSŁT 2021